Lektor

Lektor (o mně)

Současnost a minulost

Podnikám od roku 1998. Nyní se převážně zabývám výukou matematiky a angličtiny. Celkově se výuce studentů se věnuji již od roku 2005, tedy 15 let. Dále jsem programátor na volné noze a dělám převážně vlastní projekty zaměřené na vzdělávání.

Mé vzdělání

  • 2014–2017 jsem absolventka VOŠ PB – Vyšší odborná škola a Střední škola managementu Praha 8 oboru informační technologie vzdělávacího programu aplikace výpočetní techniky, absolutorium i celé studium s vyznamenáním s průměrem 1,0.
  • 2010–2013 jsem absolventka VOŠ PB – Vyšší odborná škola a Střední škola managementu Praha 8 oboru finančnictví a bankovnictví vzdělávacího programu finanční poradenství, absolutorium i celé studium s vyznamenáním s průměrem 1,0.
  • 1988–1993 jsem absolventka Střední ekonomické školy v Jindřichově Hradci oboru všeobecná ekonomika, maturita s vyznamenáním.

Má živnostenská oprávnění

1. Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona (živnost volná)

Obory této živnosti (uvádím pouze některé):

  • Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti,
  • Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály,
  • Provozování tělovýchovných a sportovních zařízení a organizování sportovní činnosti.

2. Poskytování tělovýchovných a sportovních služeb v oblasti plavání (živnost vázaná)

Koníčky

Mým koníčkem je sport – převážně plavání. Plavání se věnuji hlavně rekreačně, částečně závodně a komerčně. Pokud byste měli zájem, můžete se ke mně přihlásit i na individální tréninky plavání.