Kontakt

Komunikuji převážně emailem či přes SMS přímo s rodiči, abychom měli oboustranně domluvené záležitosti písemně potvrzeny. Samozřejmě mne můžete kontaktovat i telefonicky či jiným způsobem.


Výuka probíhá u mne na Praze 8 v Kobylisích, kousek od metra C Kobylisy. Mám zde kompletní materiály a připojení na internet. Za studenty do bytů nedojíždím.

Adresa:
Jitka Vachtová, DiS. & DiS.
Košťálkova 1103/2
182 00 Praha 8 – Kobylisy
Česká republika
IČ: 67753442
DIČ: CZ7557191411
Zápis: Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku Úřadu městské části Praha 8
Telefon: +420 603 142 109
Nesouhlasím s použitím mého telefonního čísla pro marketingové účely.
E-mail: jitka (zavináč) vachtova.cz
Messenger: jitka.vachtova
Facebook: jitka.vachtova
Skype: jitka.vachtova

Nejsem plátce DPH.

Pokud mě budete kontaktovat emailem, uveďte prosím kromě jména a příjmení rovnou na sebe i telefonní kontakt. Děkuji.

Pokud mě budete kontaktovat emailem, uveďte prosím kromě jména a příjmení rovnou na sebe i telefonní kontakt. Děkuji.

Jitka Vachtová - výuka matematiky Jitka Vachtová - výuka anglictiny

Dopravní spojení

Nejlépe se ke mně dostanete pěšky z metra C Kobylisy (výstup na Kobyliské náměstí) a dále ulicí Horňátecká směrem k albertu Sokolníky v Trousilově ulici (pozor, ne ten v metru). Košťálkova ulice je dosti špatně značená. Jde o vysoký panelák na malé křižovatce pěti ulic. Spíš jděte k albertu a představte si, že tam chcete vejít. Tak tím shodným směrem půjdete pak dál a druhý vysoký okrový panelák se spoustou antén na střeše je Košťálkova 1103/2. Jde o panelák zkraje sídliště směrem na západ (do Bohnic). Kompletní trasa je ukázána na mapě.

Pokud byste chtěli jet k alebertu autobusem, je třeba vystoupit z metra C Kobylisy na druhou stranu (výstup na katastrální úřad) a odtud jezdí autobusy. Pojedete do zastávky Sídliště Kobylisy linkami 145, 162, 169. Výstupní zastávka je před albertem Sokolníky. Osobně chodím od metra pěšky, je to příjemná procházka a je to rychlejší než čekat na autobus a jednu zastávku pak jet autobusem. Cesta pěšky od metra C Kobylisy zabere pouze 7 minut, pokud už znáte cestu.

Pokud pojedete autem, tak na Praze 8 jsou již modré zóny. Mimo modré zóny lze zaparkovat na parkovišti u aquacentra Šutka, což je asi 15 minut chůze ke mně.

Tento web je přístupný z těchto domén: anglictina-matematika.cz, anglictinamatematika.cz či zkráceně angmat.cz. Můžete si vybrat…